עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
חברים
its just me .
חיפוש
נושאים
think about it


...


נעלמתי לחודש . נעלמתי איתו

14/02/2015 21:23
אביטל
נעלמתי נכון .. לא הייתי כאן חודש לא כתבתי או התחברי נעלמתי להרבה אנשים בחודש הזה , החודש הזה שינה לי את החיים ... ליפני חודש הייתי בטוחה שמצאתי אותו , אתה אהבת חיי הניצחית שכל תקופה חוזרת .. מכירים את זה ש.. מהילדות יש לכם אחד בלב שאף פעם לא נעלם ? וכל תקופה אתם חוזרים להיות ביחד ? שאיתו זה ניראה לנצח ומרגיש כל כך טוב ? טוב זה מה שאני חשבתי אבל לפתע הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה הפלאפון סגור ה'ניראה לאחרונה בפייסבוק ' שלו גם נישאר רחוק מימני ..אנשים דיברנו ואמרו להתרחק מימנו הוא לא הטיפוס שלי הוא ישבור אותי ואני ידעתי שבסופו של דבר זה נכון.. הבנתי שהוא לא יחזור וניסיתי לשכוח אותו כמו שכולם אמרו לי וגם מישהו שאני סומכת עליו אמר לי שאני משחק שלו אז להתחרק כמה שיותר מהר .. מהר מאוד נהפכתי לכבויה ואדישה למסביבי השעות חלפו והימים ועבר חודש לפתע קמתי אם הודעה מימנו הוא אמר שצריך לדבר ויש סיבה להעלמות שלו .. לא עניתי סירבתי להיכנס למלכודת הזאת שוב ויום חמישי שלשום פתאום ראיתי אותו במסיבה הוא תפס אותי וניסה לדבר ואני עשיתי סצנות כמו דרמה קווין וצרחתי שם שיעזוב אותי הוא תפס לי תייד ולקח אותי לבחוץ ,הדלקתי את הסיגריה ולקחתי שאיפה הכי ארוקה שיכולתי .. 
"מה אתה רוצה ? "שאלתי בגסות .
"את לא נותנת לי הזדמנות להסביר למה נעלמתי ,אני הייתי במעצר שבועיים אוקי לא היה לי זמן להרבה דברים " אמר לי .
"אבל שבועיים שלמים אחרי זה לפחות רק להרים אלי שיחת טלפון , לעזאזל אני חיכיתי לך אידיוט " אמרתי ושוב לקחתי שאיפה מהסיגריה .
"אז פשוט וויתרת ?" אמר
"לא יודעת "עניתי
"אני יודע שאת כועסת אבל אני לא יוותר אני לא מוותר בקלות אני משיג את מה שאני רוצה " אמר 
גילגתי עיניים ולפתע הוא פשוט נישק אותי ואז חייך ..
הוא היה מדהים באותו ערב וזה הרגיש כאילו פשוט לא עזב כאילו היה פה כל החודש הזה ואני לא הייתי לבד מחכה שיחזור אלי ויתן לי סימן מימנו .. 
מה אני יעשה בסוף זה הגורל יחליט בנתיים חוגגת את החזרה שלי לחיים .. 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: